Izpārdošana!

Guess Who? Extra edition

14.99

-42%

Nav noliktavā

ir pati klasiskā Guess Who spēle, bet ar neskaitāmiem jautriem papildinājumiem. Šajā versijā nāk klāt jauni attēli.  Jaunums arī ir elektriskais taimeris, gaisma un skaņas.

Spēles gaita:

  1. Klasiskais ”Guess Who?” – Katrs izvēlās vienu tēlu un sāk uzdot jautājums, kā piemēram: ” Vai tā ir meitene?” un tml. Pretiniekam ir jānospiež zaļā vai sarkanā podziņa (zaļā nozīmē – jā, bet sarkanā nozīmē – nē). Kad noskaidrota atbilde, ir jāaiztaisa liekos tēlus ciet. Un tad jautājumu uzdod pretinieks. Ja pretinieks uzmin tēlu, tad jātur zaļā poga 3 sekundes, tad atskan uzvaras skaņa. Uzvarētājs saņem 2 punktus.
  2. ”Guess Who? Wild Guess” – Spēles sākumā katrs izvēlas 3 tēlus, kuri pēc viņu domām varētu būt pretiniekam un iesprauž tur mazos kauliņus. Un spēli spēlē tāpat, kā klasiskajā variantā, bet skaita punktus citādi. 1. Ja vinnē spēli un uzmin pretinieka tēlu, dabū 3 punktus. 2. Ja vinnē spēli, bet neuzmin pretinieka tēlu, tad dabū 2 punktus. 3. Ja zaudē spēli, bet uzmin pretinieka tēlu, tad dabū 1 punktu.
  3. Tick Tock Timer game – Katrs spēlētājs izvēlās vienu tēlu. Kad tas ir izdarīts, spēlētājs nospiež taimeri jeb vidējo pogu. Ir dažādi ātruma veidi, ja nospiež: 1 – tad lēnākais ātrums, 2 – tad ir vidējais ātrums un 3 – ir ātrākais ātrums. Kāda gaisma spīd uz taimera, tas sāk spēli. Laika atskaite sākās nospiežot zaļo pogu. Spēli spēlē tāpat kā klasisko jeb uzdodot jautājumus, bet ir jāpaspēj laikā atminēt. Spēle beidzas – 1. Ja kāds no spēlētājiem atmin pretinieka izvēlēto tēlu; 2. Ja beidzas laiks, tad ir iespēja katram tikai minēt – ja neviens neuzmin, tad spēle beidzas. Par uzvaru dabū – 2 punktus.
  4. Guess Who? 2 – Katrs spēlētājs izvēlās divus tēlus – katru no savas rindiņas. Katrs spēlētājs mēģina uzzināt vairāk par abiem tēliem, uzdodot jautājums: ”Vai abiem tēliem ir brilles?”, ”Vai vienam tēlam ir blondi mati?” un tml. Par uzvaru dabū 4 punktus.

Spēles mērķis: Pēc iespējas ātrāk atminēt pretinieka tēlu.

Spēli uzvar: Tas, kuram ir vairāk punktu.

Papildus informācija

Gads

2008

Stāvoklis

7/10 ( Trūkst 2 mazie sarkanie kauliņi un kastei redzami bojājumi.

Valoda

Angļu (Bet tā īpaši nemaina spēles gaitu)

Spēlētāju skaits

2