Izpārdošana!

Game of Thrones: The Card Game

15.99

-36%

Nav noliktavā

Ņemot pamatā episko HBO seriālu, Game of Thrones: The Card Game ir kāršu spēle, kurā divi spēlētāji cīnās Vesterosas laukos un veic sazvērestības, lai iznīcinātu savus pretiniekus tiesā Karaļa ostas troņa zālē. Divi 50 kāršu komplekti ļauj spēlētājiem ieņemt Lanisteru vai Stārku māju. Katrā komplektā ir atpazīstamākie varoņi un lokācijas.

Spēles gaita: Sašķiro visus žetonus pēc to tipa. Izveido kaudzīti monētām un spēka žetoniem. Spēlētāji izvēlas savas mājas – viens spēlēs kā Lanisteri, otrs kā Stārki. Katrs spēlētājs izvēlas banneri atkarībā no savas mājas.

Sašķiro kartiņas pēc to aizmugurītēm.

Katrs spēlētājs paņem kāršu komplektu atkarībā no savas mājas. Samaisa savum komplektu. Spēlētāji katrs izveido savu scenārija komplektu. Spēlētāji var izvēlēties, vai izmantot sagatavi vai nē. Neatkarīgi no tā, spēlētāji izvēlas scenārija kārtis, kas ir pieejamas viņu mājai:

House Lannister: Detained, Game of Thrones, Hear Me Roar, Securing the Throne, The Killing Cold, Uneasy Peace, Valar Morghulis

House Stark: Calling the Banners, Crossing the Trident, Hidden in Shadows, Spies in their Midst, Storm of Swords,The Lion and the Wolf, The Old Gods.

Katrs spēlētājs paņem no sava komplekta 7 kārtis. Ja tās nepatīk, vienu reizi drīkst paņemt jaunas 7 kārtis, pirms tam iemaisot pirmās septiņas atpakaļ komplektā. Spēlētāji izvieto savas starta kārtis – tās tiek noliktas ar attēlu uz leju. Katrs spēlētājs var izspēlēt tik varoņu un lokāciju kārtis, cik vēlas, kamēr tas atbilst sekojošiem noteikumiem:

1. To kopējā vērtība nedrīkst pārsniegt 5.

  1. Tikai vienai kārtij drīkst būt uzrakstīts vārds “limited”.
  2. Nedrīkst izspēlēt unikālo kāršu dublikātus un papildinājumus.

Kad abi spēletāji ir izvēlējušies sākuma kārtis, tās tiek atklātas. Katrs spēlētājs paņem vēl kārtis tā, lai rokā atkal būtu 7 kārtis.

Kopā tiek spēlēti 7 raundi. Katrs raunds sastāv no 7 fāzēm. Abi spēlētāji pabeidz fāzi pirms tiek uzsākta nākamā fāze.

Spēles mērķis: Sakrāt 15 spēka žetonus. Tas iekļauj žetonus uz varoņu kārtīm un uz tava bannera.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš savāc 15 spēka žetonus.

Papildus informācija

Gads

2012

Stāvoklis

10/10 (Kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2

BGG info

NosaukumsGame of Thrones: The Card Game (2012)
Grūtības līmenisVidējs [2.71]
BGG Novērtējums6.21
2
DizaineriEric M. Lang and Christian T. Petersen
MāksliniekiUncredited
IzdevējsFantasy Flight Games, Edge Entertainment, Fantasmagoria, Galakta, Game Harbor, Giochi Uniti, Heidelberger Spieleverlag, Hobby World, Korea Boardgames Co., Ltd. and White Goblin Games
Spēles elementiHand Management, Simultaneous Action Selection and Variable Player Powers