Izpārdošana!

Fantastic Gymnastics

7.00

-50%

Nav noliktavā

Iekusties ritmā ar Fantastic Gymnastics! Spēlētāji cenšas iešūpināt vingrotāju tādā ritmā, lai tas apgriežas ap stieni. Pareizajā brīdī ir jānospiež atlaišanas poga, lai tas aizlidotu un veiktu prefekto piezemēšanos. Lai uzvarētu, vingrotājam ir jānolaižas uz kājām.

Spēlē viens pats, pret kādu, vai pat izaicini draugus uz turnīru. Pamācībā ir aprakstīti ieteikumi, kā sasniegt perfekto 100 punktu rezultātu.

Spēles gaita: Tiek salikta konstrukcija. Spēlētāji izlemj, kurš sāk spēli. Tiek piestiprināts fingrotājs. Gājiena sākumā lēnām tiek spiesta dzeltenā poga, līdz kamēr vingrotājs ir iešūpināts, tad tā tiek spiesta retāk. Vingrotājam ir jāuzņem ātrums –  kad tas ir izdarīts, jāspiež sarkanā poga un vingrotājs lido. Tur, kur nokrīt vingrotājs, ir rakstīts punktu skaits un tik iegūst spēlētājs. Iesakāms spiest dzelteno pogu kādā noteiktā ritmā, tā, lai vingrotājs uzņemtu ātrumu, nevis zaudētu to!

Zonas: Zaļā – 100 punkti; Dzeltenā – 50 punkti; Sarkanā – 25 punkti un, ja vingrotājs neaizlec uz nevienu no zonām spēlētājs saņem – 0 punktu.

Spēles mērķis: Pēc iespējas pareizāk iešūpināt vingrotāju.

Spēli uzvar: Spēlētājs ar lielāko punktu skaitu.

Papildus informācija

Gads

2015

Stāvoklis

9/10 (Kastei redzami bojājumi)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā īpaši nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

1+