Izpārdošana!

Enchanted Forest

13.99

-39%

Nav noliktavā

Zem katra koka mezā ir paslēpts pa dārgumam. Kustoties no koka uz koku, tev ir iespēja palūkoties uz dārgumiem, ko atrodi. Vai vari atcerēties, kur katrs ir noslēpts? Kad karalis jautā, kur ir kāds no dārgumiem, spēlētāji steidzas uz pili, lai nodotu pareizo informāciju. Spēlē dārgumi ir veidoti pamatojoties uz dažādām zināmām bērnu pasaku grāmatām.

Spēles gaita: Zem eglēm tiek novietoti dārgumu kauliņi. Egles tiek samaisītas un tiek novietotas uz zilajiem lauciņiem. Katrs spēlētājs izvēlas savu kauliņu un novieto blakus zvaigznes lauciņam jeb uz starta vietas. Tiek samaisītas dārgumu kartiņas un novietotas pilī. Augšējā kartiņa ir jāpagriež uz augšu tā, lai visi spēlētāji to redzētu. Jaunākais spēlētājs sāk spēli vai pēc vienošanās.

Gājiena sākumā met abus metamos kauliņus. Spēlētājs iet noteikto skaitu uz priekšu. Nevar apstāties uz aizņemta lauciņa, bet, kad iet uz priekšu, ieskaita to kā lauciņu. Ja gājiens beidzas uz pretinieka lauciņa, tad jāiet +1 uz priekšu. Spēlētājs, kurš uzkāpj uz zilā lauciņa, paskatās kas ir zem eglītes, bet nerāda nevienam citam spēlētājam! Ja tu zini, kur ir īstais noslēptais dārgums, tad tev vajag to iegūt!

Kā iegūt dārgumu: Tev jābūt pirmajam spēlētājam, kurš nonāk pie pils atslēgas. Tev ir jānosauc vieta, kur ir dārgumi. Ja vieta sakrīt, tad tiek parādīta eglīte visiem spēlētājiem un tu vari savākt dārgumu kartiņu! Eglīti novieto atpakaļ uz tās lauciņa. Ja vieta nesakrīt, tad ir skaļi jāpaziņo visiem spēlētājiem, ka esi kļūdijies un dodies atpakaļ uz starta lauciņa, kā arī beidz savu gājienu. Spēle beidzas, kad pirmais spēlētājs iegūst 3 dārgumus.

Klasiskā spēle jeb garāka:

  1. Kustība – Gājiena sākumā met metamos kauliņus. Sākumā ar vienu aizej noteikto skaitu uz jebkuru pusi un, tad ar otru.
  2. Nosūtīt spēlētāju mājās – Ja gājiens beidzās uzkāpjot virsū cita spēlētāja kauliņam, tad tu to nosūti uz start pozīciju.
  3. Ja tu uzmet dubli, tu vari izmantot maģiju! – 1. Aizlēkt uz jebkuru zilo lauciņu un paskatīties, kas ir zem egles. 2. Aizlēkt uz zirga pakava lauciņu, lai būtu tuvāk pilij. 3. Samaisīt visas dārguma kartiņas un novietot virspusē citu kartiņu.

Spēles mērķis: Būt pirmajam spēlētājam, kurš atrod 3 dārgumus.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš pirmais savāc 3 dārgumus.

Papildus informācija

Gads

2014

Stāvoklis

10/10 (Jauna)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā īpaši nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2-6