Izpārdošana!

Don’t Wake Daddy

8.00

-58%

Nav noliktavā

Bērnu spēle, kurā spēlētāji kustas, velkot kārtis un ejot uz tuvāko tādas krāsas lauciņu. Ja apstājies uz lauciņa ar ciparu, tad riskē pamodināt Tētuku. To, kad viņš pamodīsies, paredzēt nevar!

Spēles gaita: Tētim tiek uzvilkta cepure un tas ir novietots guļus stāvoklī. Tiek ieslēgta skaņa. Katrs spēlētājs izvēlas savu spēlētāju kauliņu un to novieto tam paredzētā gultiņā. Tiek samaisītas kartiņas un katram spēlētājam izdalītas vienādā skaitā. Jaunākais spēlētājs sāk spēli vai pēc vienošanās.

Gājiena sākumā met metamo kauliņu. Ja tu uzmet krāsu, tad dodies uz tuvāko tās krāsas lauciņu. Spēlētāji nevar stāvēt uz viena lauciņa, ja lauciņš ir aizņemts, tad ir jāiet uz nākamo tās krāsas lauciņu. Ja tu uzmet violeto zvaigzni, tad tu ej vienu lauciņu uz priekšu no līdera lauciņa, ja spēlētājs stāv uz pēdējā lauciņa, tad tas nozīmē, ka uzreiz vinnē spēli. Ja tu esi līderis, tad tev ir papildus gājiens. Uzkāpjot uz kādu bildītes lauciņu, tad pirmais kas jāpārbauda vai nav šī lauciņa kartiņa. Ja ir, tad neko nedara. Ja nav, tad spiež pulksteni tik reizes, cik ir rakstīts uz laukuma. Ja tētis nepamostās, tad tu paliec uz laukuma un beidz gājienu. Ja tētis pamostās, tad tu dari divas lietas: Tu savāc kartiņu no spēlētāja, kuram ir šī lauciņa kartiņa un atgriezies savā gultiņā. Tētis ir jāatloka atpakaļ, guļus stāvoklī.

Spēles mērķis: Būt pirmajam, kurš nonāk pie ledusskapja

Spēli uzvar: Pirmais spēlētājs, kurš nonāk pie leduskapja nepamodinot tēti!

Papildus informācija

Gads

2002

Stāvoklis

9/10 (Kastei redzami bojājumi)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā īpaši nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2-4