Izpārdošana!

Diary of a Wimpy Kid: Cheese Touch

9.99

-47%

Nav noliktavā

Balīšu spēle, kurā jāpārbauda savas zināšanas par cietiem spēlētājiem, kā arī par sevi! Jāmēģina izbēgt no siera, ātrāk uz finišu!

Spēles gaita: Sadala spēļu kārtis pa kategorijām un novieto spēles laukumā vai pie tā.  Katrs spēlētājs paņem vienu no tēlu kauliņiem un novieto to uz lauciņa start. Spēlētāji izlmej kurš sāk pirmais vai to dara vecākais spēlētājs. Spēlei nepieciešams paņemt zīmuļus un papīru. Spēlētājs met kauliņu un iet norādīto skaitu uz priekšu.

Lauciņi:

  • Who Said what? (Kurš teica ko?) – Nolasa skaļi kartiņu. Jautājumi var būt dažādi, kā piemēram: If you could be any animal, what would you be? (Ja tu varētu būt kāds dzīvnieks, kurš tu būtu?). Visi spēlētāji, izņemot to, kuram gājiens, uzraksta uz savas lapiņas atbildi un padod lapiņu spēlētājam kuram uz to doto momentu ir gājiens. Tas spēlētājs savāc visas kartiņas un tās samaisa un tad mēģina uzminēt, kura lapiņa ir katram spēlētājam. Par katru uzminēto lapiņu spēlētājs var pakustināt savu kauliņu vienu lauciņu uz priekšu. Ja spēlētājs neuzmin nevienu lapiņu, tad tas iegūst Cheese Touch (sieru).
  • Do It Like This (Dari to šādi) – Paņem kartiņu un bez skatīšanās to padod blakus spēlētājam. Spēlētājs apskata kartiņu. Uz kartiņas var būt rakstīts piemēram: Lazily (slinks). Spēlētājs mēģina parādīt norādīto darbību, bez runāšanas. Tam kuram gājiens, tas min. Drīkst minēt 5 reizes. Ja spēlētājs uzmin, viņš var iet 3 lauciņus uz priekšu. Ja neuzmin, tad vārda kartiņa tiek padoda nākamajam spēlētājam, ja neuzmin, tad tas iegūst Cheese Touch (sieru).
  • Yes or No (Jā vai nē) – Spēlētājs paņem kartiņu un nolasa to skaļi. Uz kartiņas var būt rakstīts piemēram: Have you ever pretended to be sick to stay home from school? (Vai tu esi izlicies, ka esi slims, lai paliktu mājās un neietu uz skolu?) Katrs spēlētājs raksta uz lapiņas atbildi: Jā vai nē. Lapiņu katrs spēlētājs novieto sev priekšā. Tam kuram gājiens, tas min kādu atbildi ir devis katrs spēlētājs. Ja spēlētājs atbildēja uz visām atbildēm pareizi, tas var iet tik reizes uz priekšu. Ja spēlētājs ir atbildējis, kaut uz vienu atbildi nepareizi, tas iegūst Cheese Touch (sieru).
  • Great Minds Think Alike (Lieli prāti domā līdzīgi) – Spēlētājs paņem kartiņu un izlasa to, tikai pie sevis. Uz kartiņas var būt rakstīts piemēram: What is the worst-tasting vegetable? (Kurš ir negaršīgākais dārzenis?) Spēlētājs tagad var izlemtm, kurš spēlētājs atbildēs tāpat kā viņš. Abi uz lapiņas uzraksta savu atbildi un parāda to reizē. Ja atbildes ir vienādas, tad abi pakustas 3 lauciņus uz priekšu. Ja atbildes nav vienādas, tad tas iegūst Cheese Touch (sieru).
  • Randomness spaces and cards (Nejaušas vietas un kartiņas) – Spēlētājs paņem kartiņu un nolasa to skaļi. Spēlētājs izdara darbību, kura norādīta uz kartiņas. Ja tu stāvi uz šī lauciņa, kad tev sākas gājiens, tad paej vienu lauciņu uz priekšu un nemet kauliņu.

Spēles mērķis: Būt pirmajam spēlētājam, kurš sasniedz finiša laukumu, bez siera.

Spēli uzvar: Pirmais spēlētājs, kurš sasniedz finiša lauciņu, bet vienīgais, ja pie viņa nav siers. Ja spēlētājam ir siera kartiņa, tad drīkst izvēlēties jebkuru kategoriju. Ja spēlētājs uzvar norādītajā kategorijā, tad tas vinnē spēli. Ja neuzmin, tad nākamajā gājiena tam jāņem cita kategorija un jāmēģina atkal.

Papildus informācija

Gads

2010

Stāvoklis

9/10 (Kastei redzami bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

3-6