CSI: Miami
24.99 9.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

CSI: Miami

9.99

-60%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

SAJŪTI MAIAMI KARSTUMU!

Aiz saules, sērfošanas un palmām slēpjas tumšāka pasaule. Tu ātri iemācīsies, ka katrs aizdomās turamais var būt vainīgs. Metot spēles kauliņu, tu sekosi pierādījumiem, identificēsi slepkavu un atklāsi patiesību.

Vai vari izturēt karstumu?

Seko galvenajam izmeklētājam Horācijam Keinam un viņa CSI komandai, lai sakrātu trīs pierādījumu līmeņus un atklātu katru noziegumu. Spēlē ir astoņi stāsti, kas uzrakstīti fascinējošā un aizraujošā CSI Maiami stilā.

Spēles gaita:

  1. Spēlētāji kopīgi nolemj, kurš nozieguma stāsts tiks spēlēts. Attiecīgais stāsts tiek izņemts no kastītes.
  2. Katrs spēlētājs saņem Aresta orderi, čeklisti un vienu varoņa žetonu.
  3. Uz spēles laukuma jānoliek arī 18 pierādījumu kartiņas, 3 aizdomas turamo kartiņas un 40 izaicinājuma kartiņas
  4. Viens spēlētājs skaļi nolasa nozieguma vietas aprakstu rokasgrāmatā un pirmā līmeņa aizdomās turamā kartiņu. Spēlētāji drīkst tos paši izlasīt jebkurā spēles brīdī. Spēlētāji savās Aresta ordera lapiņās veic attiecīgas atzīmes, kad uzzina jaunu informāciju.
  5. Spēlētāji pa spēles galdu var kustēties jebkurā virzienā, mēģinot apstāties uz lauciņiem, kas ļauj izlasīt pierādījumu kartiņas. Spēlētājiem ir jāpabeidz līmenis, lai tiktu nākamajā.
  6. Kad spēlētājs pabeidz līmeni, tas atgriežas uz sākuma lauciņu un klusām izlasa nākamā līmeņa aizdomās turamā kartiņu, kamēr gaida savu nākamo gājienu. Kad visi spēlētāji ir izpildījuši līmeni, kartiņu var atstāt ar tekstu uz augšu. Līdzīgi kā raidījumā, spēlētāji saskarsies ar tehnoloģiju lietām, lasot pierādījuma kartiņas. Rokasgrāmatā ir atšifrēti visi šie vārdi.
  7. Apstāšanas uz dažādiem lauciņiem: CSI varoņa/Divīzijas lauciņš – saņemt pierādījumus no attiecīgā kolēģa/divīzijas. Izlasiet kartiņu un novietojiet to atpakaļ. Kad ir izlasītas visas 6 kartiņasm var doties uz nākamo līmeni. Izaicinājums– Ir jāatbild uz jautājumu, lai varētu doties uz izvēlēto CSI varoņa/Divīzijas lauciņu un saņemt attiecīgo pierādīujumu. Izlaist gājienu – Spēlētājam ir jāizlaiž gājiens. Wild – Var doties uz jebkuru CSI varoņa/Divīzijas lauciņu un saņemt attiecīgo pierādīujumu.

Spēles mērķis: Tikt līdz trešajam līmenim un būt pirmajam spēlētājam, kurš atklāj noziegumu.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš, pareizi ir aizpildījis aresta orderi, norādot galveno aizdomās turamo un trīs pierādījumu kartiņas, kas pierāda, ka tieši šī persona ir paveikusi noziegumu.

 

Papildus informācija

Gads

2005

Stāvoklis

9/10 (Kastei nelieli bojājumi, trūkst 2 kauliņu turētāji, bet viens ir aizvietots.)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6

BGG info

NosaukumsCSI: Miami (2005)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.00]
BGG Novērtējums3.73
Player Count (Recommended)2-6 (4-6)
DizaineriJeff Colthorpe, Ed Moitoso and Mark Sutcliffe
MāksliniekiUncredited
IzdevējsJumbo, Piatnik, Specialty Board Games, Inc. and Tilsit
Spēles elementiUncredited