Izpārdošana!

CSI: Crime Scene Investigation

11.99

-48%

Nav noliktavā

Populārā seriāla CSI galda spēle. Šinī spēlē tev ir jāiejūtās viena no varoņa ādā un jāatrisina noziegums. Vai tu ar to tiksi galā?

Spēles gaita:

  1. Katrs spēlētājs saņem Aresta orderi un mapīti, kā arī noliek savu kauliņu uz spēles laukuma starta.
  2. Uz spēles laukuma jānoliek arī 26 atklājuma kartiņas – tās spēles laikā tiek izlasītas, izspēlētas un novietotas spēles laukuma apakšā.
  3. Spēlētāji kopīgi nolemj, kurš nozieguma stāsts tiks spēlēts. Attiecīgais stāsts tiek izņemts no kastītes.
  4. Tas tiek sasķirots trīs līmeņos pēc krāsām (Grisoma kartiņas atsevišķi) un tās tiek saliktas attiecīgajās vietās uz spēles laukuma.
  5. Viens spēlētājs skaļi nolasa nozieguma vietas aprakstu rokasgrāmatā un pirmā līmeņa aizdomās turamā kartiņu. Spēlētāji drīkst tos paši izlasīt jebkurā spēles brīdī. Spēlētāji savās Aresta ordera lapiņās veic attiecīgas atzīmes, kad uzzina jaunu informāciju.
  6. Spēlētāji pa spēles galdu var kustēties jebkurā virzienā, mēģinot apstāties uz lauciņiem, kas ļauj izlasīt pierādījumu kartiņas. Spēlētājiem ir jāpabeidz līmenis, lai tiktu nākamajā, taču trešā līmeņa izpilde nav obligāta, lai mēģinātu uzvarēt spēli.
  7. Kad spēlētājs pabeidz līmeni, tas atgriežas uz sākuma lauciņu un klusām izlasa nākamā līmeņa aizdomās turamā kartiņu, kamēr gaida savu nākamo gājienu. Kad visi spēlētāji ir izpildījuši līmeni, kartiņu var atstāt ar tekstu uz augšu. Līdzīgi kā raidījumā, spēlētāji saskarsies ar tehnoloģiju lietām, lasot pierādījuma kartiņas. Rokasgrāmatā ir atšifrēti visi šie vārdi.
  8. Apstāšanas uz dažādiem lauciņiem: Dubultā bulta – doties uz tuvāko Divīzijas lauciņu (lauciņi, kas ir ar attēlu) jebkurā virzienā. Grisoms – Iet uz jebkuru Divīzijas lauciņu. Pirmais spēlētājs, kurš pirmajā vai otrajā līmenī uzkāpj uz Grisoma, saņem vienu Grisoma kartiņu. Atklājums – Paņemt augšējo kartiņu no atklājuma kaudzītes un sekot instrukcijām. Aizņemts lauciņš – Atņemt pierādījumu vai Grisoma kartiņu no pretinieka.

Spēles mērķis: Būt pirmajam spēlētājam, kurš atklāj noziegumu.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš, būdams trešajā līmenī, nokļūst līdz Grisoma lauciņam (spēles laukuma vidū) ar aizpildītu Aresta orderi, norādot pareizo aizdomās turamo un trīs galvenās pierādījumu kartiņas (no kurām vismaz viena ir trešā līmeņa), pierādot aizdomās turamā motīvu un iespējas pastrādāt šo noziegumu.

 

Papildus informācija

Gads

2004

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4