Crossword
18.99 9.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Crossword

9.99

-47%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

“Met un velies krustām šķērsām” vārdu spēle.

Fascinējoša spēle, lai iztestētu savu ātrumu un prasmi, mēģinot izveidot visrezultatīvāko vārdu režģi, pirms beidzas laiks. Burtu kubiņu metieni met jaunus izaicinājumus katrā spēlē!

Jautra spēle kā vienam, tā vairākiem spēlētājiem.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izmet metamos kauliņus, lielākais punktu guvējs sāk spēli vai pēc vienošanās. Tiek paņemta lapiņa, lai pierakstītu punktu skaitu. Pirmais spēlētājs paņem visus kauliņus un iemet trauciņā. Trauciņu sakrata un izber kauliņus uz cietas virsmas.  Uzreiz kad izber, tad ir jāapgāž smilšu pulkstenis, lai sāktos laika atskaite. Par to laiku ir jāmēģina izveidot vārds. Ir arī wild simboliņš, kuru var izmantot, lai aizvietotu kādu no burtiem. Nākamajam spēlētājam ir jāmet visi kauliņi un veido vārdi no jauna. Ja spēlē vairāk par 6 spēlētājiem, tad var dalīties pāros.

Punktu skaitīšana: Uz katra burta ir tā vērtība. Katrs spēlētājs saskaita savu salikto vārdu burtus. Tie burti kuri netiek izmantoti ir kā mīnuss punkti. Piemēram: Ja spēlētājam gājiena beigās ir palicis viens burts, kurš nav iesaistīts nevienā vārdā, kā piemēram R, tad tiek noņemti 2 punkti no kopējā skaita.

Spēles mērķis: Pēc iespējas vairāk izveidot vārdus.

Spēli uzvar: Spēlētājs, ar lielāko punktu skaitu.

Papildus informācija

Gads

1978

Stāvoklis

9/10 (Kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

1+

BGG info

NosaukumsCrossword (1978)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.00]
BGG Novērtējums5.52
Player Count (Recommended)1-10 (Unset)
Dizaineri(Uncredited)
MāksliniekiUncredited
IzdevējsMB Giochi, MB Spellen, MB Spiele, Milton Bradley and White Horse
Spēles elementiDice Rolling