Cranium
20.99 10.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Cranium

10.99

-48%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Cranium sevi prezentē kā spēle, kurā jāizmanto viss smadzeņu potenciāls. Tā ir ballīšu spēle, kas aizņemas idejas no citām populārām mūsdienu spēlēm. Spēlētājiem ir sekmīgi jāizpilda aktivitātes četrās kategorijās:

– Creative Cat: Spēlētājam ir jāataino vārds saviem komandas biedriem, to uzzīmējot, atveidojot mālā, vai uzzīmējot ar acīm ciet.
– Data head: Dažādi atjautības jautājumi
– Word Worm: Spēlētāji maina vietām burtus, lai iegūtu vārdu, burto grūtus vārdus, min definīcijas, min vārdus, kam izlaisti burti, vai burto vārdus otrādi.
– Start Performer: Spēlētājiem vajag izsvilpot dziesmu, atainot slavenību vai parādīt mēmo šovu.

Cranium ir līdzīgi elementi kā Pictionary, Charades, Trivial Pursuit u.c.

Spēles gaita: Spēlētāji sadalās komandās, kā minimums pa divi. Izvēlas savu kauliņu un novieto to uz ‘START’ lauciņa. Tiek novietotas kartiņas laukumu stūros, pēc krāsām. Katra komanda paņem blociņu un zīmuli. Spēli sāk komanda, kurā ir dalībnieks ar vistuvāko dzimšanas dienu.

Pirmajā gājienā komanda izlemj, kuru kategoriju minēs, kā arī vienmēr, kad uzkāpj uz planētas simbola. Komanda, kura ir pa labi, nolasa uzdevumu. Tad to ir jāpilda. Ja sanāca izpildīt, tad tiek mests metamais kauliņš un jāiet uz norādītās krāsas laukuma, un nākamajā gājienā būs jāpilda tās kategorijas uzdevums. Obligāti ir jāapstājas uz katra planētas lauciņa. Ja nesanāca izpildīt, tad netiek mests metamais kauliņš un jāpaliek uz tā paša lauciņa. Nākamajā gājienā, jāmēģina atkal. Ja uz planētas tiek izpildīts uzdevums pareizi ar pirmo reizi, tad komanda var pāriet uz ātro laukuma daļu. Šī daļa dod iespēju ātrāk iegūt nepieciešamās kategorijas, jo ātrāk nokļūsti no vienas planētas uz citu.

Club Cranium kartiņa – Šī kartiņa apstādina spēli, komanda, kura pirmā izpilda šo uzdevumu noteiktajā laikā, iegūst papildus gājienu.

Kad ir iegūtas visas kategoriju kartiņas, tad komandas kauliņu var novietot spēles vidū. Pretinieku komandas izvēlas kategoriju, kuru jums būs jāizpilda. Ja uzdevums tiek izpildīts, tad komanda ir vinnējusi spēli! Ja uzdevums netiek izpildīts, tad jāgaida nākamais gājiens un būs jāpilda tās pašas kategorijas uzdevums!

Spēles mērķis: Pēc iespējas ātrāk izpildīt uzdevumus.

Spēli uzvar: Komanda, kura pirmā izpilda visas kategorijas un, nonākot spēles vidū, pirmie izpilda pēdējo uzdevumu.

Papildus informācija

Gads

2007

Stāvoklis

8/10 (Kastei nelieli bojājumi. Trūkst plastilīns un viens pierakstu bloknots.)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

4+

BGG info

NosaukumsCranium (1998)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.42]
BGG Novērtējums5.68
Player Count (Recommended)4-16 (4-6, 6-14, 14)
DizaineriWhit Alexander and Richard Tait
MāksliniekiGary Baseman
IzdevējsCranium, Inc., danspil, Giochi Preziosi, Hasbro and Jumbo
Spēles elementiActing, Line Drawing, Paper-and-Pencil, Roll / Spin and Move, Singing and Team-Based Game