Izpārdošana!

Coronation Street

7.99

-50%

Nav noliktavā

Jautājumu un atbilžu galda spēles, kuras pamatā ir UK populārā ziepju opera “Coronation Street”.

Spēles galds izskatās pēc slavenās ielas un iekļauj “kas ir kas” bukletu. Spēlē neiztiek arī bez seriālā galvenās tikšanās vietas – The Rover’s Return bāra, kurā var sastapt tādus varoņus kā Anniju un Džeku Vokerus un īpašniekus Betu un Aleku Gilrojus.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlas savu tēlu un dabū kartiņu. Tēla kartiņa jānovieto sev priekšā ar skatu uz augšu. Katrs spēlētājs paņem kauliņu, kurš pēc krāsas atbilst tēla kartiņas krāsai. Spēlētāji izlemj, kurš sāk spēli.

Spēlētāji var kustēties dažādos virzienos. Gājiena sākumā tiek mests metamais kauliņš un iet noteikto skaitu uz priekšu. Spēlētāji nedrīkst kāpt uz namu ieejam, ja vien tas nav tieši tur, kur beidzas spēlētāja gājiens (sākas atpūta). Kad spēlētāja kauliņš ieiet atpūsties, tad ir 4 opcijas ko darīt:

  1. Ja spēlētājs apstājas uz lauciņa ar instrukciju, tad tā ir jāizpilda. Pēc šī gājiena uz jautājumu neatbild.
  2. Ja kauliņš apstājas uz krāsainā laukuma, tad spēlētājam jāatbild uz jautājumu, kategoriju ņemot pēc lauciņa krāsas. Ja atbilde ir pareiza, tad spēlētājs iegūst papildus gājienu. Ja atbilde ir nepareiza, tad gājiens beidzas.
  3. Ja spēlētājs apstājas uz nama ieejas, ir jāatbild uz tās krāsas jautājumu. Ja atbilde ir pareiza spēlētājs uzliek uz attiecīgā lauciņa savā punktu skaitīšanas kartiņā uzliek savu punktu kauliņu un met vēlreiz.
  4. Ja spēlētājs uzkāpj uz tā paša lauciņa kur stāv pretinieks, tad tu vari jautāt pretiniekam, lai viņš atbild uz jautājumu, jebkurā kategorijā. Ja pretinieks atbild nepareizi, tam tiek atņemts jebkurš punktu skaitīšanas kauliņš. Ja pretinieks atbild pareizi, tas iegūs kauliņu.

Spēles mērķis: Iegūt pēc iespējas ātrāk visus punktu kauliņus.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš pirmais uzmin visus kategoriju jautājumus un nokļūst savā sākuma pozīcijā.

Papildus informācija

Gads

1988

Stāvoklis

9/10 (Kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6

BGG info

NosaukumsCoronation Street (1988)
Grūtības līmenisĻoti viegls [0.00]
BGG Novērtējums3.00
Player Count (Recommended)2-6 (Unset)
Dizaineri(Uncredited)
MāksliniekiUncredited
IzdevējsBerwick's Toy Co. Ltd.
Spēles elementiUncredited