Coinhole

Coinhole

15.00

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Coinhole ir monētu mētāšanas ballīšu spēle! Dalībniekiem jāmet spēlē iekļautās monētas pret galdu tā, lai tās atlēcot iekrīt caurumā. Dažādi spēles veidi ļauj spēlētājiem sacensties individuāli vai komandās. Ar šo spēli tu padarīsi galdu par īstu ballītes vietu!

Spēles gaita: Ir divi galvenie spēles veidi:

  1. Komandu stafete – Spēlētāji sadalās divās vienādās komandās. Tiek izlemts vai stāv kājās vai tiek spēlēts sēdus. Tiek novietotas spēles dēļi vienādā attālumā no spēlētāja. Tiek izlemts, kuri divi spēlētāji no abām komandām sāk spēli – tiem tiek iedotas monētas. Citiem komandas biedriem ir jāstāv blakus, tā, lai tie jebkurā momentā var sākt spēli. Pēc start signāla tiek mestas monētas pretējā dēļa caurumā. Spēlētājs met līdz kamēr trāpa iekšā pirmo. Kad tiek trāpīts pirmais, dēlis un monēta tiek padoti un monēta blakus stāvošajam cilvēkam. Tā tiek darīts līdz visi spēlētāji trāpa un spēle tiek apturēta. Pretiniekiem vēl ir iespēja! Tiek padoti abi spēles laukumi un uzlikti viens uz otra. Komanda izvēlās spēlētāju kurs izdarīs metienu. Ja spēlētājs netrāpa, tad spēle beidzās un uzvar pretējā komanda. Ja spēlētājs trāpa, tad gājiens pāriet otrai komandai. Tā turpinās līdz viena no komandām netrāpa. Piezīme: Monētai nav jāizkrīt starp abiem caurumiem! Ir svarīgi, lai tā tiek cauri tikai augšējam!
  2. Komandu “Coinhole” – Spēlētāji sadalās divās komandās pa diviem katrā. Divi dēļi tiek novietoti uz galda pretim viens otram. Komandas biedri arī nostājas pretim viens otram un katram no tiem blakus stāv pretinieks. Spēlētāji vienā pusē katrs paņem divas vienādas monētas. Spēlētāji otrā pusē gaida nākamo raundu. Pirmais spēlētājs met monētu. Otrais spēlētājs, kas ir tam blakus (pretinieks) met vienu monētu. Pirmais spēlētājs met savu otro monētu. Otrais spēlētājs met savu otro monētu. Ja monēta trāpa caurumā, tas piešķir trīs puntkus. Ja monēta trāpa uz dēļa, tas piešķir vienu punktu. Punkti viens otru izslēdz (ja, piemēram, rezultāts ir 4:2, tas skaitās kā 2:0). Tiek piefiksēti raunda punkti. Pāri uz maiņām pēc augstāk minētā principa veic gājienus, līdz kādai komandai ir 21 punkti. Šo spēles veidu var spēlēt arī divatā.

Coinhole “goda kods”:

  1. Spēli nedrīkst apzināti aizkavēt!
  2. Ķer monētas. Tas ir visu dalībnieku pienākums parūpēties, lai monētas nenokrīt un nepazūd!
  3. “Iekšā un ārā neskaitās” – monētai ir jāiekrīt caurumā un tā nedrīkst izlēkt ārā!
  4. Esi skaļš – bļaušana un kliegšana ir ieteicamas!
  5. Nekrāpies!

Papildus informācija

Gads

2016

Stāvoklis

Jauna

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā neietekmē spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2+

BGG info

NosaukumsCoinhole (2017)
Grūtības līmenisĻoti viegls [0.00]
BGG Novērtējums6.20
Player Count (Recommended)2-99 (Unset)
Dizaineri(Uncredited)
Mākslinieki(Uncredited)
IzdevējsHasbro
Spēles elementiUncredited