Cluedo SFX
38.99 21.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Cluedo SFX

21.99

-44%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Clue FX atdzīvina mistēriju ar elektroniskiem runas un skaņas efektiem! Ir atrasts advokāta līķis un tieši tev ir jāatklāj, kas to izdarīja… kur… un ar kādu ieroci! Spēles teicējs komentēs spēles gaitu un palīdzēs sekot līdzi katram gājienam. Kad ir pienācis tavējais, pakustini savu kauliņu un nospied uz vienas no deviņām lokācijām, lai meklētu pavedienus. Vai tas notika Peldbaseinā vai Dārzā? Tenisa kortā vai Garāžā? Pārbaudi visu kārtīgi kopā ar saviem mīļākajiem Clue varoņiem, kā Miss Scarlet un Colonel Mustard! Varbūt viņi tev parādīs to, ka noziegumā netika izmantotas Dārza Šķēres vai Pakavs… Seko līdzi visiem pavedieniem, ko atrodi, lai atrisinātu šo mistēriju! Jauna mistērija sākas ar katru jaunu spēli.

Spēles gaita: Spēlētāji izvēlās savu varoni. No katras kāršu kaudzītes aizklātā veidā, izvēlas vienu kārti – vienu cilvēku, vienu priekšmetu un vietu un to novieto spēles vidū. Tiek samaisītas visas kārtis kopā un nejaušā kārtībā ievieto vēl 8 aploksnēs. Atlikušās kārtis izdala katram spēlētājam. Katrs paņem savu pierakstu lapiņu un atzīmē tajā savas kārtis, lai zinātu, ka tās nevar būt kā atbilžu variants. Tad tiek ieslēgta ierīce uz kuras ir jānospiež tie spēlētāji kuri piedalīsies spēlē.

Spēlē nav metamā kauliņa, tā vietā spēlētājs var pats izvēlēties uz kuru no vietām ies. Gājiena sākumā paņem savu tēlu un dodās uz vietu un nospiež uz tās. Ierīce pastāsta par to, kurš tēls tur atrodās, lai varētu ņemt tā tēla aploksnīti un paskatīties kāda kartiņa tajā ir iegšā. Spēlētājs var izlemt: Vai mēģinās uzzināt vēl kaut ko no ierīces; Vai mēģinās uzzināt kaut ko no spēlētājiem, tāpat kā klasiskajā Cluedo . Tēli pārvietojas par spēles laukumu.

Gala lēmums (Final accusation) – Var taisīt tikai tajā vietā, kur atrodas Inspector Brown. Viņš pārvietojas par istabā, tāpat kā citi spēlētāji.

Spēles mērķis: Būt pirmajam kurš uzin info par visām 8 tēlu aploknēm un pirmais kurš uzin kādas kartiņas varētu būt galvenajā aploksnē.

Spēli uzvar: Pirmais kurš uzmin: kur notika, kas to izdarīja un ar ko.

Papildus informācija

Gads

2003

Stāvoklis

7/10 (Nelieli bojājumi spēļu aploksnēm un nav daudz pierakstu lapiņas.)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4

BGG info

NosaukumsClue FX (2003)
Grūtības līmenisViegls [1.80]
BGG Novērtējums6.26
Player Count (Recommended)2-4 (3-4)
DizaineriCraig Van Ness
MāksliniekiUncredited
IzdevējsHasbro
Spēles elementiHand Management and Paper-and-Pencil