Izpārdošana!

Cluedo Junior

6.99

-59%

Nav noliktavā

Iegūstiet karnevāla piedzīvojumus un atrisiniet pazudušās balvas noslēpumu! Kas to nozaga? Kur tā tika nozagta? Un kurā brīdī noziegums notika? Interesanta versija mazākajiem spēlētājiem jeb ievads Cluedo spēlē!

Spēles gaita: Spēlei ir divi spēlēšanas veidi:

  1. Simple game (Vienkāršā spēle)Balvas ir pazudušas karnevālā! Tas ir tavā ziņā, lai noskaidrotu, kas tos ir nozadzis un kurā brīdī.

Katrs spēlētājs izvēlās savu kauliņu, 10 savas krāsas kauliņus un pierakstu lapiņu (note). Novieto savu kauliņu uz sākuma pozīciju, katram tā atrodās citā vietā. Tiek salikts pa kaudzītēm: cilvēku un laika kartiņas. Tās samaisa un no katras kaudzītes ielikt vienu kartiņu aploksnē. Atlikušās kartiņas novieto uz pelēkajiem lauciņiem. Katrs sava gājiena sākumā uzmet kauliņu un dodās noteikto skaitu uz priekšu. Pats var izlemt vai paliek uz ceļa vai dodās uz kādu no atrakcijām. Ja uzkāp uz kādu no atrakcijām, tad jāpaskatās novietotās kartiņas, bet tās nerādi cietiem. Atzīmē savā pierakstu lapiņā, lai vieglāk būtu uzminēt. Katra vecākā spēlētāja beigās jāiemet savas krāsas kauliņš attiecīgajā bedrītē. Pirmais kurš tiek vaļā no visiem kauliņiem var apskatīt aploksnīti un iemet uzverētāju kauliņus pie noteiktā cilvēka un laika. Tad tiek apskatīts kuri ir viss vairāk kauliņus iemetuši pareizajā bedrītē, tā tiek noteikts uzvarētājs.

2. Clever Carnival Game (Gudrā karnevāla spēle) – Šo versiju spēlē tāpat kā klasiko, bet tiek pievienota minēšana: Kur?, kā arī ir lielāks spēlēšanas laukums.

Katrs spēlētājs izvēlās savu kauliņu, 18 savas krāsas kauliņus un pierakstu lapiņu (note). Tiek salikts pa kaudzītēm: cilvēku, laika un vietas kartiņas. Tās samaisa un no katras kaudzītes ielikt vienu kartiņu aploksnē. Atlikušās kartiņas novieto uz pelēkajiem lauciņiem. Spēli spēlē tāpat kā klasisko, bet, ja paliec uz ceļa lauciņa, tad var jebkuram cilvēkam uzdot jautājumu, kā piemēram: ” Vai tavā lapiņā ir izsvītrots pulktens 3:00?” un tml. Katra vecākā spēlētāja beigās jāiemet savas krāsas kauliņš attiecīgajā bedrītē. Pirmais kurš tiek vaļā no visiem kauliņiem var apskatīt aploksnīti un iemet uzverētāju kauliņus pie noteiktā cilvēka un laika. Tad tiek apskatīts kuri ir viss vairāk kauliņus iemetuši pareizajā bedrītē, tā tiek noteikts uzvarētājs. Šinī spēles versijā ir arī slepenās ejas.

Spēles mērķis: Pēc iespējas ātrāk uzzminēt kas ir aploksnē, lai samestu vairāk savas krāsas kauliņus.

Spēli uzvar: Tas kurš ir sametis vairāk savas krāsas kauliņus pareizajā bedrītē.

Papildus informācija

Gads

2012

Stāvoklis

8/10 ( Trūkst 2 zaļie un 2 zilie kauliņi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-5