Cluedo Junior
20.99 8.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Cluedo Junior

8.99

-57%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Tā vietā, lai spēlētāji risinātu slepkavību, viņi mēģina atklāt, kurš apēda kūku.
Speletajiem jāatklāj, kurš to izdarīja, cikos un ar kādu dzērienu. Spēles gaita ir vienkāršota, taču tā tāpat ir ļoti līdzīga klasiskajam Clue.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlās savu kauliņu. Tiek paņemti visi baltie kauliņi, no tiem tiek noņemti: viens tukšais kauliņš un viens akmeņu kauliņš. Atlikušie tiek samaisīti un nejaušības principā viens tiek novietots spēles vidū. Uz atlikušajiem kauliņiem tiek novietoti spēlētāju kauliņi un savācot to ir jānovieto uz katra start lauciņa (tas norādīts uz spēles galda). Tiek novietoti visi dzeltenie kauliņi, tie tiek samaisīti un nejaušā secībā izvelk vienu un novieto spēles vidū. Visi atlikušie dzeltenie kauliņi tiek samaisīti un uz tiem tiek uzvietota mēbele. Mēbeles tiek novietotas attiecīgās telpās. Katram spēlētājam tiek iedota pierakstu lapiņa.

Spēli sāk jaunākais spēlētājs vai pēc izvēles. Tiek mests kauliņš un ir iespēja uzmest 3 variantus: Cipars – noteikto skaitu uz priekšu; Dzeltenā krāsa – var paskatīties zem jebkuras mēbeles; Batā krāsā – var paskatīties zem jebkura cilvēka. Ieiejot istabā var apskatīt to kas tajā atrodas. Šinī versijā, spēlētāji neveic pieņēmumus. Pēdējo apsūdzību var pieņemt jebkurā sava gājiena brīdī, tajā jābūt zināms: Kurš, cikos un ar kādu dzērienu apēda kūku.

Spēles mērķis: Pēc iespējas ātrāk uzzināt pareizo atbildi.

Spēli uzvar: Pirmais spēlētājs kurš atklāj mistēriju.

Papildus informācija

Gads

2003

Stāvoklis

8/10 (Nelieli kastei bojājumi un metamā kauliņa)

Valoda

Angļu (Tā nemaina spēles gaitu)

Spēlētāju skaits

2-6