Izpārdošana!

Chrono Bomb

13.99

-26%

Nav noliktavā

Chrono Bomb ir slepeno aģentu spēle, kurā spēlētāji izmanto iekļautos knaģus un 8.4m garu auklu, lai izveidotu “lāzeru” laukumu, kuram pēc tam jātiek cauri. Izaicinājuma galā ir bumba, kas atskaita “tik, tik, tik”! Tāpēc tev ir jāsteidzas uzmanīgi, lai tiktu cauri šķēršļiem, atmīnētu bumbu un būtu par varoni! Spēlē vēl un vēl, katru reizi būvējot jaunas trases vai mēģinot pārspēt savus vai draugu labākos laikus!

Spēles gaita: Tiek novietota bumba uz kādas stabilas virsmas, kā piemēram galda, un tās knaģis pieknaģēts blakus. No tā knaģa tiek knaģēti klāt klasiskie knaģi un izvietoti pa visu istabu. Knaģis ar spoli, tiek izvilkts tā, lai parastie knaģi saskartos ar to un varētu izveidot trasi. Tiek ieslēgta bumba uz ”Single” pozīciju un uzpiesta sarkanā poga. Jāpieskaras kādai no troses vietām, ja bumba rada skaņu, tad viss ir uztaisīts pareizi! Jāizvēlas spēles veids.

  1. Single Mode – Šajā versijā var mācīties kā pareizi spēlēt, jo nenotiek laika atskaite. Tiek nospiesta sarkanā poga. Jānostājas galā, tam ir dotas 10 sekundes, lai sagatavotos. Jākāpj vai jālien cauri trosēm, iejūties kā īsts spiegs! Ja pieskarsies trosei, tad bumba sprāgs!
  2. Countdown Mode – Šajā versijā ir noteikts laiks, kādā ir jāatminē bumba. Tiek nomainīts bumbas režīms – Chrono (bumbai otrā pusē). Tiek uzlikts laiks: no 30 sekundēm līdz 10 minūtēm. To nomaina ar podziņām uz bumbas. Pirms nospiež sarkano pogu, ir jānovieto bumbu stabili un jāskatās, lai neviena troses vieta nekustētos. Tiek nospiesta sarkanā poga un ir dotas 10 sekundes, lai sagatavotos. Katru reizi, kad pieskarsieties trosei, tad no bumbas laika, tiks noņemtas 20 sekundes! Šinī spēles versijā ir jānovieto priekšmetu kartiņas, kuras ir jāsavāc pirms tu nonāc pie bumbas. Ja netiek savākatas visas kartiņas, tad spēle ir beigusies, pat, ja tu nonāc līdz bumbai un atmīnē to!

Katru reizi, kad tiek atmīnēta bumba, tā uzrāda laiku, kādā tu izgāji misiju.

Spēle mērķis: Atmīnēt bumbu

Spēli uzvar: Tas, kurš pirmais atmīnē bumbu.

Papildus informācija

Gads

2014

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā nemaina spēles gaitu

Spēlētāju skaits

1-6