Cadoo
21.99 10.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Cadoo

10.99

-50%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Ar dažādām interesantām aktivitātēm, šī spēle liks domāt, radīt, smieties un smīnēt gan maziem, gan piegaušiem spēlētājiem, kuri visi kā viens centīsies dabūt četrus žetonus rindā!

Spēles gaita: Šo spēli var spēlēt individuāli vai komandā.

Individuāli.

Katrs spēlētājs izvēlas savas krāsas kauliņus un tos paņem tuvāk sev. Jaunākais spēlētājs sāk spēli. Tiek mests metamais kauliņš, lai uzzinātu vai tiks ņemta Solo, vai Combo kartiņa. Tiek izvilkta Solo kartiņa un tā tiek nolasīta skaļi. Kad esi gatavs pildīt uzdevumu, pagriez smilšu pulksteni. Ja uzdevums tika izpildīts, tad paņem savas krāsas kauliņu un novieto to jebkur, uz spēles galda, tukšajā vietā. Ja uzdevums netika izpildīts, tad tavs gājiens beidzas. Ja uzmet Combo, tad jāizvelk kartiņa no tās kategorijas. Tā jānolasa skaļi, jo Combo var minēt visi! Bet savu kauliņu tu novieto kā pirmo, bez minēšanas, kādā no tukšajām vietām. Pretinieks kurš izpilda uzdevumu, novieto savu kauliņu virsū tavam. Ja neviens spēlētājs neatbild pareizi, tad neviens nenovieto savu kauliņu. Spēles galvenā doma ir savākt 4 kauliņus līnijā, bez nozīmes kādā virzienā, to var izdarīt tikai ar Solo kartiņām. Combo nevar novietot vietā, kur tas pabeigtu Cadoo (4 in a row). Tādā gadījumā tas ir jāliek jebkurā citā vietā. Ja neviens spēlētājs nevar izveidot līniju, tad spēle jāspēlē līdz tiek aizpildīts viss laukums un spēles beigās tiek saskaitīti kauliņi. Spēlētājs ar lielāko skaitu uzvar.

Komandās.

Ja ir vairāk par 4 spēlētājiem. Spēle spēlējas tāpat kā individuālā. Ja tiek uzmests Solo, tad komanda pilda uzdevumu un citas pārbauda atbildes. Ja tiek uzmests Combo, tad komanda izvēlās vienu spēlētāju, lai nolasa uzdevumu, citas komandas min to. Tavas komandas biedri nemin! Ja kāda komanda uzmin, tad abi novietojiet savus kauliņus uz spēles galda, bet lokāciju kur tā tiks novietota, izlemj komanda kura nolasīja jautājumu.

Spēles mērķis: Būt pirmajam, kurš uztaisa 4 kauliņu līniju.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš uztaisa līniju vai noliek viss vairāk kauliņus uz spēles galda.

Papildus informācija

Gads

2004

Stāvoklis

7/10 (Trūkst: plastilīns un viena ''secret decoder'' maska. Kastei redzami bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2+

BGG info