Izpārdošana!

Bugs in the Kitchen

19.99

-17%

Nav noliktavā

Virtuvē ir ielavījusies maza nerātna vabole! Un tā nav jebkura parastā vabole – tā ir HEXBUG nano! Ātri – vai vari to noķert slazdā? Pagriežot nažus, dakšas un karotes, tu vari to ievilināt slazdā. Met kauliņu, lai noskaidrotu, kuru galda piederumu vari pagriezt. Noķer vaboli slazdā un iegūsti žetonu – pirmais spēlētājs, kas sakrāj 5 žetonus, uzvar spēli.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlas savu vietu, kur novietot slazdu. Ja spēlē mazāk par 4 spēlētājiem, tad izmanto slazdu durvis un aiztaisa ciet brīvos slazdus. Ja spēlē 2 spēlētāji, tad izvēlas pretējos slazdus jeb katram savā pusē. Tiek novietoti piederumi kādā no virzieniem.

Jaunākais spēlētājs sāk spēli vai pēc vienošanās. Tiek ieslēgts kukainis un novietots laukuma malā. Gājienā tiek mests metamais kauliņš, ja uzmetas kāds no piederumiem, tad pēc izvēles viens ir jāpagriež. Piemēram: Ja uzgriežas nazis, tad var pagriezt jebkuru nazi uz spēles laukuma. Ja uzmetas ”?”, tad var pēc izvēles pagriezt vienu priekšmetu. Priekšmets vienmēr jāpagriež vai vertikāli, vai horizontāli. Spēli turpina pulksteņa rādītāja virzienā. Pagriezt gājiena laikā var tikai vienu piederumu. Katru reizi, kad kukainis sasniedz tavu slazdu, tu saņem vienu kukaiņu kauliņu.

Spēles mērķis: Pirmajam savākt 5 kauliņus.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš pirmais savāc 5 kukaiņa kauliņus.

Papildus informācija

Gads

2013

Stāvoklis

10/10 (Nāk papildus 2 kukaiņi)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2-4