Billionaire (Card Game)
39.99 19.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Billionaire (Card Game)

19.99

-50%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Klasiskās 1904. gada spēles Pit variācija, kurā spēlētāji dara visu, lai iegūtu vērtīgus kāršu komplektus un kļūtu par miljardieriem.

Spēles gaita: Tiek izlasītas visas liekās kārtis tā, lai paliktu tikai tik vērtīgākie komplekti, cik spēlētāji piedalās spēlē. Piemēram, ja spēlē 4 spēlētāji, tad atstāj tikai Naftas, Zelta, Transporta un Īpašumu kārtis. Miljardiera un Nodokļu kārtis tiek izmantotas vienmēr. Tiek sajauktas kārtis, ar kurām tiks spēlēts un izdalītas visiem spēlētājiem vienlīdzīgi (cik vien iespējams). Pēc katra raunda mainās dīleris, pulksteņrādītāja virzienā. Katrs spēlētājs apskatās savās kārtis un izdomā, kuru komplektu mēģinās sakrāt (tas var mainīties spēles gaitā).

Mainīšanās: Dīleris paziņo, ka tirgus ir atvērts un sākas mainīšanās. Spēlētāji mainās vienlaicīgi. Spēlētāji novieto jebkādu skaitu viena komplekta kāršu uz spēles galda ar attēlu uz leju un skaļi sauc skaitu. Ja divi spēlētāji nosauc vienu skaitli, tad tiem ir jāmainās.

Punktu skaitīšana: Kad spēlētājs ir sakrājis vienu komplektu (8 kārtis), ir skaļi jāsauc “Miljardieris!”. Visa mainīšanās tiek apstādināta un tas spēlētājs uzvar raundu un iegūst visa komplekta kopsummu naudā. Spēlētājs, kuram rokā ir nodokļu kārts, zaudē 40 miljonus. Spēlētājs, kam rokā ir Miljardiera kārts, arī zaudē 40 miljonus, ja vien tas nav pats raunda uzvarētājs. Ja spēlētājs nepareizā brīdī skaļi pasaka “Miljardieris!”, tam tiek piešķirts 40 miljonu sods.

Miljardiera kārts ir kā džokers (Wild) – tā var aizstāt jebkuru kārti (7 kārtis + Miljardieris ir uzvaroša roka). Katrā raundā būs divi spēlētāji, kam rokā ir 9 kārtis. Ja kāds no viņiem iegūst pilnu komplektu UN Miljardiera kārti, tad uzvarētāja ieguvums tiek dubultots.

Spēles mērķis: Krāt naudu, taktiski mainoties un iegūstot pilnus kāršu komplektus.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kas pirmais iegūst miljardu (1 000 000 000) dolāru.

Papildus informācija

Gads

1996

Stāvoklis

8/10 (Trūkst noteikumi un čemodānam noplīsis rokturis)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā īpaši nemaina spēles gaitu

Spēlētāju skaits

3-8

BGG info

NosaukumsPit (1903)
Accessibility ReportMeeple Like Us
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.16]
BGG Novērtējums6.38
Player Count (Recommended)3-8 (4-8+)
DizaineriEdgar Cayce, Harry Gavitt and George S. Parker
MāksliniekiRandy Asher, Paul Couture, Olivier Fagnère, Nick the Rat, Peekasso, Paul T., Thoren and Andrea Trewhela
Izdevējs(Self-Published), Arclight Games, Clipper, Copp Clark Publishing Company, Crown & Andrews Ltd., Editorial Dos Pasos, Editrice Giochi, Fractal Juegos, Fundex, Grimaud, Hasbro, Holdson, John Waddington Ltd., Kaissa Chess & Games, Korea Boardgames Co., Ltd., Nordic Games GmbH, Parker Brothers, Repos Production, Russimco Games, Schmidt Spiele, Spear's Games, Top Cards, Waddingtons, Winning Moves Games (USA) and Yetem S.A.
Spēles elementiCommodity Speculation, Negotiation, Real-Time, Set Collection and Trading