Izpārdošana!

Beat the Parents

11.99

-29%

Nav noliktavā

Pārbaudi savas zināšanas par otru paaudzi ar dažādiem smieklīgiem jautājumiem, paralēli kustoties pa spēles galdu. Vecākiem tiek uzdoti jautājumi, ko varēs atbildēt vairums bērnu un otrādi. Bet uzmanies no “Wild” kārtīm, kas tevi var aizsūtīt pat vairākus lauciņus atpakaļ! Pirmais spēlētājs vai komanda, kas tiek līdz finišam ar visiem saviem žetoniem, uzvar spēli un cīņu.

Spēles gaita: Bērni spēlē pret vecākiem. Tiek novietots spēles galds un katrs apsēžas savā pusē, bērnu ir dzeltenā puse, bet vecāku ir sarkanā. Tiek samaisītas kartiņas un novietotas ar skatu uz leju pie spēles galda. Katra komanda novieto divus savus kauliņus start pozīcijas (Katram savā laukuma galā). Katra komanda paņem 3 bonusa kauliņus ”Bonus or Bust” un novieto tās uz sava laukuma jebkura lauciņa, ar skatu uz leju.

Bērni sāk pirmie. Vecāki paņem vienu kartiņu un skaļi nolasa bērnu jautājumu. Ja atbilde ir pareiza, tad tiek pakustināts kauliņš par vienu lauciņu uz priekšu un tiek nolasīts nākamais jautājums. Ja atbilde ir nepareiza, tad netiek kustināts kauliņš un gājiens beidzas. Gājiens beidzas, ja atbilde ir nepareiza vai, ja ir atbildēts uz visiem 3 jautājumiem, vai, ja kauliņš sasniedz otra laukuma beigas. Ja uzkāpj uz lauciņa kurš ir aizņemts, tad drīkst to kauliņu pakustināt divus lauciņus uz atpakaļu.

Kustība: Par katru pareizi atbildētu jautājumu ir jākustina kauliņš vienu pozīciju uz priekšu. Kauliņu nevar iet atpakaļ, izņemot, ja pretinieks to nav aizsūtījis atpakaļ vai netiek pacelts kauliņš, kurā ir minēts, ka jādodas atpakaļ.

Bonusa kauliņš (Bonus Or Bust tokens) – Ja spēlētājs uzkāpj uz sava kauliņa, tad jākustina savs un pretinieka kauliņš noteikto skaitu uz priekšu vai atpakaļ. Ja spēlētājs uzkāpj uz pretinieka kauliņa, tad to var pagriezt tikai, ja gājiens ir beidzies jeb netiks uzdoti vairāk jautājumi.

Ja vēlās ātrāku spēli, tad var spēlēt ar vienu no diviem spēlētāju kauliņiem.

Spēles mērķis: Atbildēt pēc iespējas vairāk jautājumiem, lai kustinātu savu kauliņu uz priekšu.

Spēli uzvar: Komanda, kura pirmā dabū savus divus kauliņus, pretinieku starta pozīcijā.

Papildus informācija

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2+

BGG info

NosaukumsBeat the Parents (2004)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.14]
BGG Novērtējums4.36
Player Count (Recommended)2-6 (2-4, 4-6)
Dizaineri(Uncredited)
Mākslinieki(Uncredited)
IzdevējsConcentra, Imagination Games and Spin Master Ltd.
Spēles elementiPoint to Point Movement