Backpacks and Blisters
22.99 12.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Backpacks and Blisters

12.99

-43%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Cumbrijas ezera rajonā, Anglijā, spēlētāji cenšas apmeklēt tik daudz kafejnīcu un skaistu vietu, cik vien iespējams atvēlētajā laikā. Spēlētāji savas kartes pārvalda , lai tās pēc iespējas efektīvāk pārvietotos pa kartē drukāto maršrutu tīkluSpēles laukums ir no lina auduma.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlās savu kauliņu. Paņem 1 punktu kauliņš (Points marker) un 14 savas krāsas apavu kauliņus. Novieto savu kauliņu uz sākuma lauciņu – Keswick. Paņem 50 naudiņas. Izdala katram spēlētājam 4 iešanas kartiņas (Walking cards). Katru gājienu spēlētājs izpēlē vienu no iešanas kartiņām un paņem to vietā, izņemot, ja uzkāpj uz kādu no pudienu vai kafijas lauciņiem (lunch and coffee stops).

Ir 4 veidu kartiņas:

  1. Iešanas kartiņas (The Walking cards) – Uz katras kartiņas ir dažādi simboli, kas norāda cik jāpārvietojās uz priekšu.
  2. Laikapstākļu kartiņas (Change of weather cards) – Šī kartiņa jāizpēlē uzreiz, kad spēlētājs to izvelk.
  3. Blister kartiņa (Blister cards) -Ja staigātājam neveicas un viņš paceļ tulznu, tad tā viņam ir jāatstāj rokā. Idejiski tā ir parasta staigāšanas kārts, bet ar 0 trijstūriem un 0 riņķiem. Citiem vārdiem – tā ir bezjēdzīga kārts, kas ir jāatstāj rokā.Spēlējot pēc labākajām tradīcijām, spēlētājiem būtu jāsaka “Ahh! Dabūju tulznu!”, tad jānoliek tā savā priekšā, lai visi redz un jāpiemin sava tulzna pie katras iespējas (kā jau staigātāji dara!).No tulznām atbrīvoties var tās izspēlējot kā normālas kārtis un paceļot to vietā jaunu kārti. Tas, ka tulznu kārtīm nav trijstūru un riņķu, nozīmē, ka nekur tālu neaiziesi (tieši nekur, ja būsim precīzi) – bet vismaz būsi ticis vaļā no savas tulznas.⭐ IETEIKUMS!
    Autobusa un kuģīša braucieni nav ne ar ko sliktāki brīži par citiem, kad tikt galā ar savu tulznu! Vai pamēģini iedzert tasi tējas.
  4. Smagās mugursomas kartiņa (The heavy rucksack card) – Šī ir pati svarīgākā spēles kārts. Kad izvelk šo kartiņu, tā jānovieto priekšā spēlētājam, tā lai visi to redzētu. Spēlētājs uzreiz paceļ jaunu kartiņu no kaudzītes. Kartiņa vairs neatgriežās kaudzītē, tā paliek atklāta uz visu spēli.

Spēles mērķis: Pēc iespējas savākt vairāk punktu.

Spēli uzvar: Spēlētājs ar visvairāk punktiem.

Papildus informācija

Gads

1993

Stāvoklis

8/10 (Trūkst viena zilās kurpes kauliņš un laukums mazliet bojāts)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6

BGG info

NosaukumsBackpacks and Blisters (1993)
Grūtības līmenisViegls [2.00]
BGG Novērtējums6.21
Player Count (Recommended)1-6 (2-6)
DizaineriGary Dicken, Steve Kendall and Phil Kendall
MāksliniekiUncredited
IzdevējsRagnar Brothers
Spēles elementiHand Management, Point to Point Movement and Turn Order: Time Track