Angry Birds: Space
22.99 12.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Angry Birds: Space

12.99

-43%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Angry Birds: Space spēlē tev būs jābūvē, jāspridzina un jāpaceļas, izmantojot prasmes un nedaudz veiksmes. Olas zogošās cūkas ir kosmosā un putni tām seko, lai iegūtu atriebību. Spēlētājs izvelk misijas kartiņu un pēc tās uzbūvē figūru. Pretinieki cenšas to sagāzt tā, lai nokrīt cūkas, lai saņemtu punktus. Ja atspridzina vaļā cūkas ķiveri, tad pienākas bonusa punkti. Kārtis iekļauj četras grūtības pakāpes.

Spēles gaita: Trīs kaudzītēs pēc grūtības tiek sadalītas misiju kartiņas. Tās tiek samaisītas. Tiek novietotas blakus punktu kartiņas. Visas detaļas tiek novietotas tā, lai visi spēlētāju spētu pie tām tikt klāt.

Misiju kartiņas – Tām ir 4 grūtības pakāpes. Pirmās 3 grūtības pakāpes iet augošā secībā. 4. var būt jebkāda grūtība. Ceturtā grūtības pakāpē punkti var būt – 200 vai 300, tas ir norādīts uz kartiņas.

Jaunākais spēlētājs sāk spēli vai pēc vienošanās. Savā gājienā izvēlies vienu kartiņu no jebkura līmeņa. Izvēlēto kartiņu iedod nākamajam spēlētājam, lai tas uzbūvē celtni. Spēlētājs paņem katapultu un novieto to apmēram 30cm no celtnes, tās priekšā. Misijas kartiņā ir norādīts, kāds putns ir jāizmanto. Putns tiek ievietots katapultā un tiek palaists. Visām cūkām ir jānokrīt, tikai tad iegūsiet norādīto skaitu punktus. Ja cūciņa ar ķiveri nokrīt un ķivere attaisās, tad jūs iegūstat papildus 100 punktus. Ja nogāžat asteroīdu un tas salūzt uz pusēm, tad iegūstat papildus kartiņu – Iespēju mest atkārtoti vienu cūciņu. Šo kartiņu var izmantot vienu reizi! Papildus iespējas jeb asteroīda un ķiveres bonusu tikai, ja tiek nogāztas visas cūciņas. Nevar aiztikt nevienu celtnes detaļu, cūciņu un putnus kamēr nav beigts gājiens.

Punkti:

  • 1 līmenim – 100 punkti
  • 2 līmenim – 200 punkti
  • 3 līmenim – 300 punkti
  • 4 līmenim (Freestyle) – 200/300 punkti.

Freestyle – Kartiņas uz kurām ir norādīti materiāli, cik jāizmanto, lai uztaisītu celtni. Nevar materiālus likt priekšā citu citam. Jābūt izmantotiem visiem no norādītajiem materiāliem. Nevar atrasties materiāls tālāk par 5cm no cita materiāla. Nevar būt augstāks par 30cm. Cūciņām un bonusa punktiem jābūt uz celtnes. Tās nevar atrasties uz galda.

Spēles mērķis: Būt pirmajam, kurš iegūst 1000 punktus.

Spēli uzvar: Pirmais spēlētājs, kurš sasniedz noteikto punktu skaitu.

Papildus informācija

Gads

2013

Stāvoklis

7/10 (Trūkst noteikumi un 2 punktu marķieri, un kastei redzami bojājumi)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā īpaši nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2-4

BGG info

NosaukumsAngry Birds: Space (2012)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.00]
BGG Novērtējums3.88
Player Count (Recommended)2-4 (Unset)
DizaineriKit Ho
MāksliniekiUncredited
IzdevējsMattel, Inc.
Spēles elementiUncredited