Izpārdošana!

5 Gold Rings

7.99

-27%

Nav noliktavā

Balstoties uz ITV raidījumu, 5 Gold Rings ir spēle, kurā, zinot, ka ar atbildi nav pietiekami, jums uz tās ir jāuzliek gredzensAtbildiet uz jautājumiem, novietojot zelta gredzenus uz attēliemkas redzami spēļu arēnā. Katrs līmenis ir naudas vērts, un gredzeni ar katru reizi kļūst mazāki. Komanda, kas atbildi pareizi uz vairākiem jautājumiem, pārņem vadību finālā, kur var būt tikai viens uzvarētājs.

Spēles gaita: Spēlētāji sadalās divās komandās un novieto naudas laimesta kartiņu spēles vidū. Spēlei ir jabūt vadītājam.  Spēlei būs vajadzīgs taimeris. Katra komanda saņem 5 zelta gredzenus, no katra izmēra pa vienam. Katra komanda saņem vienu papildiespēju – Flip the Floor. Sakārto spēles galda kartiņas, kopā jābūt 4 kategorijām. Un samaisa jautājumu kartiņas.

Pirmā jautājuma vērtība ir 1,000 un atbildot izmanto lielāko gredzenu. Atbilde jāsniedz uzreiz. Ja izmanto papildiespēju, tad komandai ir iedotas 30 sekundes, lai tā apspriestos un norādītu atbildi. Ja atbild pareizi, tad gredzens paliek pie komandas. Ja atbild nepareizi, tad pretiniekiem ir iespēja atņemt gredzenu. Pretinieku komandai ir dotas 15 sekundes, lai tā apspriestos un izlemtu, kur ir pareizā atbilde. Pareizi atbildot uz jautājumu, gredzens tiek novietots uz noteiktās naudas summas. Ja abas komandas neatbild pareizi, tad gredzens nonāk pie vadītāja un to izmantot vairāk nevar.

Spēles mērķis: Atbildēt uz pēc iespējas vairāk jautājumiem.

Spēli uzvar: Komanda, kura atbild pareizi uz fināla jautājumu.

Papildus informācija

Gads

2018

Stāvoklis

9/10 (Bojāta spēles iepakojums)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

3+