Grozs

Lietošanas noteikumi

Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs (Patrīcija Megija Ozoliņa, p.k. otrā puse 10906, e-pasts info@spelejam.lv) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pircējs par pasūtījuma apstiprinājumu saņem ziņu e-pastā. Par pasūtījuma gatavību klients saņem ziņu e-pastā vai SMS no sadarbības partnera Omniva.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus. Pārdevējs nodrošina preču piegādi caur Omniva pakomātiem 5 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Pieejamie apmaksas veidi ir ar karti (Visa, Mastercard, AmEx), un banku integrācijas (Swedbank, SEB, Citadele, Luminor).

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam – tas notiek caur Omniva pakomātu atgriešanas funkciju. Naudas atmaksa tiek atgriezta Pircējam piederošā bankas kontā (ko norāda pats pircējs), vai atgriezta uz maksājumu karti vienas darba dienas laikā pēc brīža, kad Pārdevējs ir saņēmis preci atpakaļ. Visus izdevumus, kas var rasties saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma politika

Close Bitnami banner
Bitnami